Ostroszowicka Fabryka Mebli - fronty do mebli kuchennych

Ostroszowicka Fabryka Mebli - fronty do mebli kuchennychW ofercie posiadamy fronty meblowe Ostroszowickiej Fabryki Mebli producenta wysokiej jakości mebli kuchennych, klasycznych i nowoczesnych. W ofercie OFM fronty meblowe MDF, laminat oraz fronty drewniane.

Firma OFM istnieje od 1946 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników co przekłada się na produktów najwyższej jakości. Projektanci i konstruktorzy Ostroszowickiej Fabryki Mebli łączą wymagania mody z tradycją i nowoczesnymi technologiami, co sprawia, że produkowane meble dają Naszym klientom poczucie komfortu, luksusu i funkcjonalności.

OFM FRONTY MEBLOWE DREWNIANE

OFM FRONTY MEBLOWE DREWNIANE

OFM - WZORY FRONTÓW MDF LAMINAT

OFM FRONTY MEBLOWE MDF LAMINAT
OFM Ostroszowicka Fabryka Mebli Wrocław OFM Ostroszowicka Fabryka Mebli Wrocław
OFM Ostroszowicka Fabryka Mebli WrocławOFM Ostroszowicka Fabryka Mebli Wrocław

Przedstawicielem OFM Ostroszowickiej Fabryki Mebli we Wrocławiu jest firma REMIKO dostarczająca fronty meblowe oraz akcesoria meblowe.

 

 
Remiko to hurtownia akcesoriów meblowych we Wrocławiu, meble na zamówienie, kuchnie na wymiar oraz fronty fornirowane. Największy wybór frontów meblowych oraz akcesoriów meblowych we Wrocławiu.