LAGUNA - osprzęt wykończeniowy i systemy aluminiowe

LAGUNA: Systemy aluminiowe i akcesoria mebloweLaguna to systemy z aluminium i stali przeznaczone do zabudów wysokich, profile wykończeniowe jak również akcesoria i osprzęt wykończeniowy (szczotki przeciwkurzowe i odbojowe, oświetlenie, oprawy).


Systemy aluminiowe do drzwi przesuwnych

W ofercie REMIKO są systemy z aluminium i stali przeznaczone są do zabudów wysokich firmy Laguna. Duży wybór rączek (uchwytów pionowych) oraz profili wykończeniowych (ramiaki, ceowniki, kątowniki, teowniki) sprawia, iż oferta Laguny stwarza najszersze, dostępne na rynku możliwości łączenia różnego rodzaju i grubości wypełnień w jednym systemie np. szkła i płyty. Zabudowy wysokie przeznaczone są m.in. do: garderób, pokoi, sypialni, a także pomieszczeń użyteczności publicznej. Ważną cechą naszych systemów jest prowadzenie dolne (duży wybór okuć) oraz górne - za pomocą prowadnika górnego (w dwóch opcjach łożyskowanego lub niełożyskowanego), zapewniającego cichy i lekki przesuw drzwi.

Od grudnia 2008 Laguna wprowadziła do sprzedaży nowość w dziedzinie systemów przesuwnych - samodomykacz - wyhamowujący i łagodnie domykający drzwi do futryny. Urządzenie zapobiega uszkodzeniu drzwi przy silnym przesuwaniu, spełnia rolę stopera przy pochyłej podłodze. Dzięki temu nie ma konieczności wklejania pozycjonera.

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych Gama

GAMA

System Gama zaprojektowany z myślą o klientach, którzy lubią zmiany, innowacyjność. Na swoje wnętrza patrzą wciąż od początku. Zadają pytania "a może tak?" Forma i kształt ciągle są w ruchu. Zmiana miejsca, ustawienia, dodanie koloru dlaczego nie?

Tory górne i dolne można dowolnie przedłużać i skracać. Nie widać łączeń. Za pomocą specjalnych łączników profile składa się szybko i prosto. Tory posiadają unikatowy wpust na klip mocujący. Klip wpuszczony w profil mocuje się do sufitu i podłogi (nie widać mocowań).

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych rama

RAMA

Odkryj na nowo High-Tech lat 70-tych w uniwersalnym prostym rozwiązaniu dla wyrazistych wnętrz. Dzisiejsze wzornictwo bez wstydu sięga do klasyki stylu i myśli Normana Fostera. System Rama inspirowany postmodernizmem lat 70-tych, charakteryzuje się prostotą i elegancją geometrycznych form. Dzięki niemu wykreujesz wnętrza o futurystycznej formie. Możliwość łączenia wielu materiałów w jednym profilu, to kolejna propozycja dla odważnych, którzy cenią sobie prostotę i elegancję.

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych rama-plus

RAMA PLUS

Zaskakujące rozwiązania tego samego, a jednak innego. Nic tak nie uskrzydla jak wolność. Połączenie systemu geometrycznego z systemu Rama z oszczędną harmonią z systemu Multiomega nadało systemowi Rama Plus, jeszcze większej wizji funkcjonalności. Różnorodność materiałów, inna ekspozycja torów dolnych po dodaniu światła i surowej czerni, nada twojemu wnętrzu wyrazu. Dla wszystkich, którzy lubią tworzyć więcej.

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych omega

OMEGA

System Omega zaprojektowany dla tych, którzy stawiają na jednolitość i całość linii. Zaokrąglone krawędzie, formy w kształcie odwróconej piątki, to idea nurtu inspirowanego streamliningiem. Dominująca wokół nas prędkość życia, tempo zmian narzuca stylistom projektowanie przedmiotów w kształcie owalu czy tez łzy. Rozwiązanie idealnie komponuje się we wnętrzach bez wyraźnie zaznaczonych granic.

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych multiomega

MULTIOMEGA

Myślenie o wielofunkcyjności to nie przypadek. Coraz większe koszty utrzymania, pośpiech i nienormowany czas pracy były inspiracją dla stworzenia produktu o wielu twarzach. Wielofunkcyjność to główna idea naszych pomysłów "forma wynika z funkcji". Dziś nowe produkty oferują dodatkowe możliwości zastosowania. Rączka, która pełni funkcje uchwytu nie tylko do drzwi.

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych intero

INTERO

Na wyrób możesz patrzeć z różnych stron, każda strona jest ciekawa. Gładkie wykończenia, prostota formy, lekkie modelowanie linii, to nowa propozycja stylu nawiązująca do modernizmu dawnych projektów Ludwiga der Rohe. Pomysł na Intero zrodził się z potrzeby stworzenia wyrobu użytkowego jak uchwyt, na który można patrzeć z każdej strony. Z zewnątrz i od wewnątrz. Grając światłem, podkreślając kolorem możesz wykreować wnętrza z nutą tajemniczości.

LAGUNA: Systemy aluminiowe - do drzwi przesuwnych smart

SMART

Spójrz jak lekko przesuwasz, usłysz jak cicho składasz drzwi. Nurt stylu lat 70-tych dominuje w kolekcji wyrobów Laguny. Związane jest to zapewne z wczesną młodością projektantów, którzy dorastali w otoczeniu ówczesnej nowoczesności. Propozycja Smart - Prestige odwołuje się do zasady "zobacz więcej". Otwierasz przesuwając, przesuwasz składając. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do wnętrza szafy nie jest ograniczony żadnymi przeszkodami. Idealne dla wnętrz klasycznych i współczesnych.

 

 
Remiko to hurtownia akcesoriów meblowych we Wrocławiu, meble na zamówienie, kuchnie na wymiar oraz fronty fornirowane. Największy wybór frontów meblowych oraz akcesoriów meblowych we Wrocławiu.